| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03Y-MFFAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03Y-MFFAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03TR-MFAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03Y-MFFAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03Y-MFFAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03Y-MFFAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons | Delivery Time: 15days |
| Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China/Japan/Germany |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL CE CCC ROHS |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C,Paypal |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: crever | Certification: ISO |
| Model Number: 2.5x6mm--16x200mm | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 15-30 working days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| Suzhou Crever Fastener Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIANLI | Certification: CE, ROHS, ISO9001:2008 |
| Model Number: JLI005 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 7 -20 Days | Payment Terms: T/T, PAYPAL, Western Union |
| ManHua Electric Cable Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ritian communication | Certification: UL CE ROHS |
| Model Number: M12 conn-012 | Minimum Order Quantity: 100 PCS |
| Delivery Time: 5-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ritian communication | Certification: UL CE ROHS |
| Model Number: M12 conn-012 | Minimum Order Quantity: 100 PCS |
| Delivery Time: 5-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE |
| Model Number: 8.8 | Minimum Order Quantity: 20Kg |
| Delivery Time: According to the order | Payment Terms: T/T |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: ISO9001 , DIN |
| Model Number: BZX.S060420-M12-60 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: DIN, ISO, ANSI, GB, JIS,ISO 9001:2015 |
| Model Number: BZX.S020618-M8-50 | Minimum Order Quantity: 1000pcs |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE |
| Model Number: 8.8 | Minimum Order Quantity: 20Kg |
| Delivery Time: According to the order | Payment Terms: T/T |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: Dowel Screw | Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons |
| Delivery Time: 15days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: Philips Screw | Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons |
| Delivery Time: 15days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL,CE,CCC |
| Model Number: M20 Screw Panel Mount | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: PNK | Model Number: 5075E,5610,6215 |
| Minimum Order Quantity: 10 Pcs | Delivery Time: 15-30 Days |
| Payment Terms: T/T, Western Union | Place of Origin: CHINA |
| Guangzhou Xingchao Agriculture Machinery Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |