| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: JIA SHAN | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 15days | Place of Origin: China |
| Price: 0.05USD-0.15USD | Supply Ability: 50000 pcs a week |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIA SHAN | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 20 PCS |
| Delivery Time: 15-20 days | Payment Terms: T/T L/C |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIANLI | Certification: CE, ROHS, ISO9001:2008 |
| Model Number: JLI002 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 7 -20 Days | Payment Terms: T/T, PAYPAL, Western Union |
| ManHua Electric Cable Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIANLI | Certification: CE, ROHS, ISO9001:2008 |
| Model Number: JLI006 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 7 -20 Days | Payment Terms: T/T, PAYPAL, Western Union |
| ManHua Electric Cable Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS, etc. |
| Model Number: MR-L010D-M | Minimum Order Quantity: 1000pcs |
| Delivery Time: 3-7days after the order is confirmed | Payment Terms: T/T, PAYPAL, WEST UNION, L/C, etc. |
| Octavia Optics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS, etc. |
| Model Number: MR-L010D-M | Place of Origin: Shenzhen, China |
| Model: MR-L010D-M | Material: Metal |
| TG Security Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Realeader | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DR-D18 | Minimum Order Quantity: 10 pieces |
| Delivery Time: 7-15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05C1LCKSB14RK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C2LCSB16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05A1LWASB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Realeader | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DR-D18 | Minimum Order Quantity: 10 pieces |
| Delivery Time: 7-15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C2LCSB16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05C1LCKSB14RK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05A1LWASB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ritian communication | Certification: UL CE ROHS |
| Model Number: M12 conn-011 | Minimum Order Quantity: 100 PCS |
| Delivery Time: 5-7 days | Place of Origin: Guangdong, China |
| Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ritian communication | Certification: UL CE ROHS |
| Model Number: M12 conn-011 | Minimum Order Quantity: 100 PCS |
| Delivery Time: 5-7 days | Place of Origin: Guangdong, China |
| Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RAYMO | Certification: RoHS2.0, ISO:9001-2015, CE , SGS, REACH |
| Model Number: RM-M12-8 | Minimum Order Quantity: 1piece |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL |
| Model Number: M12 Screw Type connectors | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL |
| Model Number: M12 Terminal Plug | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal,L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |