| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: 1.4835 Stainless Steel Seamless Pipe | Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons |
| Delivery Time: 15days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GYD-BETT | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal,L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: P+F | Certification: CE |
| Model Number: V1-W-BK2M-PUR-U-V1-G | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 8-10 weeks | Payment Terms: T/T |
| SC Automation Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE |
| Model Number: 8.8 | Minimum Order Quantity: 20Kg |
| Delivery Time: According to the order | Payment Terms: T/T |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RAYMO | Certification: RoHs2.0, CE, ISO9001:2015, SGS, Reach |
| Model Number: M12 female connector | Minimum Order Quantity: 1 Piece/Pieces |
| Delivery Time: 5-7working days | Payment Terms: T/T, D/A, D/P,L/C, MoneyGram, Western Union |
| Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 5 |
| Delivery Time: 5-8 Working Days | Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YF2L15-020UH1XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: DOL-1204-G03MC | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: DOL-1204-G1M5C | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YF2L15-020UH1XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: DOL-1204-G03MC | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: DOL-1204-G1M5C | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: M16 | Minimum Order Quantity: 500KGS per size |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Place of Origin: china | Packaging Details: plasttic bag + carton +pallet |
| Haiyan Juxing trading Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Summery | Certification: ISO4017 |
| Model Number: Thumb machine bolt screw | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-10 Days | Payment Terms: D/A, L/C, T/T, Western Union |
| Shanghai Summery Industrial Machine Co. , Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: CE, ROHS ISO9001 |
| Model Number: BZX.B0301-M12 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: T&Y | Certification: ISO9001 |
| Minimum Order Quantity: 60 kgs | Delivery Time: 10 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P | Place of Origin: China |
| Shanghai New Lasting Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jnicon | Certification: UL,TUV,CE,ROHS,CQC |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: 100 (10 Pairs of samples) |
| Delivery Time: 3-5 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC08C1LCASB-RJ45-DC-26CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Supply Ability: 100,000pcs per month |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |