| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Cablein | Certification: CE, ROHS, TUV , ETL |
| Model Number: CB-M12-2P | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 5-8 Working Days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Cablein Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: MHL07183 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 25~35 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Packaging Details: carton packing |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Packaging Details: carton packing |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: MHL07183 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 25~35 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CY | Certification: IS09001 |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 40DAYS AFTER ORDER CONFIRMED | Payment Terms: T/T, L/C |
| Jiashan Chaoyi Fastener. Co,LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL |
| Model Number: M12 Screw Type connectors | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: guanbiao | Certification: ISO9001 |
| Model Number: M2-M12 | Minimum Order Quantity: 50000 |
| Delivery Time: 15-20 work days | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Guanbiao Hardware Products Co., LTD [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04A2RWAB-P7 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04A2RWAB-P7 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal,L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: RoHS |
| Model Number: M12 Self-lock COnnector | Minimum Order Quantity: 10 PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: RoHS |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: 10 PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: GYD-BETT | Certification: UL,CCC,ROHS,CE |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: CE, UL |
| Model Number: m12 metal connector | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 working days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union/ Paypal |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIANLI | Certification: CE, ROHS, ISO9001:2008 |
| Model Number: JLI007 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 7 -20 Days | Payment Terms: T/T, PAYPAL, Western Union |
| ManHua Electric Cable Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS |
| Model Number: MR0252 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: The regular products will be ready within 3 to 7 days, special models will need about 30 days | Payment Terms: T/T, L/C, PAYPAL, WEST UNION |
| Shenzhen Octavia Optics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP69K |
| Model Number: MC03P1LSABF-22W02 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05P2LSBBP9-22W20 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |