| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP69K |
| Model Number: MC03P1LSABF-22W02 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05P2LSBBP9-22W20 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04T2LSAP | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, |
| Model Number: MC08P2LSAB20-24W05 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03P3XLSAP9-22W05 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67 |
| Model Number: MC04P4XLSDP9-22W02 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: CE, ROHS ISO9001 |
| Model Number: BZX.S030702-M3 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: RoHS |
| Model Number: M12 Screw Type Plug | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL |
| Model Number: M12 Screw Type connectors | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL |
| Model Number: M12 Screw Type connectors | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL,CE,CCC |
| Model Number: M20 Screw Panel Mount | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: RoHS |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: AIRSUSTECH | Certification: ISO/TS16949:2009 |
| Model Number: 2B7550 | Minimum Order Quantity: 3Pieces |
| Delivery Time: 5-8 Working Days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal or Others |
| Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: DIN, ISO, ANSI, GB, JIS |
| Model Number: BZX.S020708-M12-30 | Minimum Order Quantity: 1000pcs |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: DIN, ISO, ANSI, GB, JIS |
| Model Number: BZX.S020507-M12-70 | Minimum Order Quantity: 1000pcs |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ouji Fasteners | Certification: ISO, GB |
| Model Number: Din | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 3-5 working days | Payment Terms: L/C, T/T |
| EUROTECH FASTENERS (WUXI) CO., LTD [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RITIAN | Certification: CE RoHs SASO IEC |
| Model Number: M12 AISG connector | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Packaging Details: carton packing |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Packaging Details: carton packing |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Litian nut | Model Number: DIN315 |
| Minimum Order Quantity: 5000 Pieces | Place of Origin: Dongguan china |
| Packaging Details: Plastic bag / small box +outer carton +pallets Export Standard Packing According to customers' requirement |
Supply Ability: 200 Ton/Tons per Month |
| Dongguan Li Tian Hardware & Electrical Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |