| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Cablein | Certification: CE, ROHS, TUV , ETL |
| Model Number: CB-M12-MDF11-2P-X | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 5-8 Working Days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Cablein Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Cablein | Certification: CE, ROHS, TUV , ETL |
| Model Number: CB-Y01-3P | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 5-8 Working Days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Cablein Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Cablein | Certification: CE, ROHS, TUV , ETL |
| Model Number: Y01-3P | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 5-8 Working Days | Payment Terms: T/T,Western Union |
| Cablein Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: ISO9001:2008, DIN |
| Model Number: BZX.S020511-M3 | Minimum Order Quantity: 1000pcs |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: DIN/ANSI/JIS/BS/GB or Non-standard |
| Model Number: BZX.S090706-M8-4 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE |
| Model Number: 8.8 | Minimum Order Quantity: 20Kg |
| Delivery Time: According to the order | Payment Terms: T/T |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/SGS/ISO |
| Model Number: Drywall Screws | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 25 Working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: QBH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DIN7991 | Minimum Order Quantity: 900kg |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: QBH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: screw | Minimum Order Quantity: 900kg |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T,OA |
| Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIA SHAN | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 20 PCS |
| Delivery Time: 15-20 days | Payment Terms: T/T L/C |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIA SHAN | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 20 PCS |
| Delivery Time: 15-20 days | Payment Terms: T/T L/C |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIA SHAN | Certification: ISO |
| Model Number: DIN, ASEM, ISO | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 1-5 weekds | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIA SHAN | Certification: ISO |
| Model Number: DIN, ASEM, ISO | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 1-5 weekds | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIA SHAN | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 5-15days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Packaging Details: carton packing |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Packaging Details: carton packing |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03T-MMFASB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03T-MFFAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03T6-CMFAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05C3LSASB22CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |