| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: Hex Head Bolts | Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons |
| Delivery Time: 15days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons | Delivery Time: 15days |
| Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China/Japan/Germany |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ouji Fasteners | Certification: ISO, GB |
| Model Number: Din | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 3-5 working days | Payment Terms: L/C, T/T |
| EUROTECH FASTENERS (WUXI) CO., LTD [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Xinyuxiang | Certification: ISO |
| Model Number: M12*1.75 | Minimum Order Quantity: One bag |
| Place of Origin: Hebei,China | Supply Ability: 1,000,000 pieces one year |
| XINYUXIANG FASTENING PIECE CO., LTD., [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Xinyuxiang | Model Number: M12*1.25 |
| Minimum Order Quantity: One bag | Place of Origin: Hebei,China |
| Supply Ability: 1,000,000 pieces one year | Packaging Details: 3000 pieces/bag |
| XINYUXIANG FASTENING PIECE CO., LTD., [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Xinyuxiang | Model Number: M12*1.75 |
| Minimum Order Quantity: One bag | Place of Origin: Hebei,China |
| Supply Ability: 1,000,000 pieces one year | Packaging Details: 5000 pieces/bag |
| XINYUXIANG FASTENING PIECE CO., LTD., [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Xinyuxiang | Model Number: M12*1.25 |
| Minimum Order Quantity: One bag | Place of Origin: Hebei,China |
| Supply Ability: 1,000,000 pieces one year | Packaging Details: 5000 pieces/bag |
| XINYUXIANG FASTENING PIECE CO., LTD., [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS |
| Model Number: MR008 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: The regular products will be ready within 3 to 7 days, special models will need about 30 days | Payment Terms: T/T, L/C, PAYPAL, WEST UNION |
| Octavia Optics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS |
| Model Number: MR043-2 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: The regular products will be ready within 3 to 7 days, special models will need about 30 days | Payment Terms: T/T, L/C, PAYPAL, WEST UNION |
| Octavia Optics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS |
| Model Number: MR043-2 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: The regular products will be ready within 3 to 7 days, special models will need about 30 days | Payment Terms: T/T, L/C, PAYPAL, WEST UNION |
| Shenzhen Octavia Optics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS |
| Model Number: MR008 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: The regular products will be ready within 3 to 7 days, special models will need about 30 days | Payment Terms: T/T, L/C, PAYPAL, WEST UNION |
| Shenzhen Octavia Optics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS |
| Model Number: MR008 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: The regular products will be ready within 3 to 7 days, special models will need about 30 days | Payment Terms: T/T, L/C, PAYPAL, WEST UNION |
| Octavia Optics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Octavia | Certification: CE, FCC, RoHS |
| Model Number: MR043-2 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: The regular products will be ready within 3 to 7 days, special models will need about 30 days | Payment Terms: T/T, L/C, PAYPAL, WEST UNION |
| Octavia Optics Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67 |
| Model Number: MC05P2LSBBP9-22W10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04P1LSDB20-22W10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C2LCSP14RK10CEE7/7R | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C2RCSB14CK10NEMA5 15P | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YM2X18-050EG1M2X18 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YF2A28-010UA6M2A28 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC17C3RSAB26CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |