| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C1LCTB16CK50 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Xinyuxiang | Certification: ISO |
| Model Number: M12*1.75 | Minimum Order Quantity: One bag |
| Place of Origin: Hebei,China | Supply Ability: 1,000,000 pieces one year |
| XINYUXIANG FASTENING PIECE CO., LTD., [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xinyuxiang | Model Number: M12*1.25 |
| Minimum Order Quantity: One bag | Place of Origin: Hebei,China |
| Supply Ability: 1,000,000 pieces one year | Packaging Details: 3000 pieces/bag |
| XINYUXIANG FASTENING PIECE CO., LTD., [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xinyuxiang | Model Number: M12*1.75 |
| Minimum Order Quantity: One bag | Place of Origin: Hebei,China |
| Supply Ability: 1,000,000 pieces one year | Packaging Details: 5000 pieces/bag |
| XINYUXIANG FASTENING PIECE CO., LTD., [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xinyuxiang | Model Number: M12*1.25 |
| Minimum Order Quantity: One bag | Place of Origin: Hebei,China |
| Supply Ability: 1,000,000 pieces one year | Packaging Details: 5000 pieces/bag |
| XINYUXIANG FASTENING PIECE CO., LTD., [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YM2X18-050EG1M2X18 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YF2A28-010UA6M2A28 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC17C3RSAB26CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C1LCTB16CK50 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67 |
| Model Number: MC05P2LSBBP9-22W10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04P1LSDB20-22W10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C2LCSP14RK10CEE7/7R | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C2RCSB14CK10NEMA5 15P | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Packaging Details: carton packing |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Minimum Order Quantity: According to the request of the guest | Delivery Time: 30-35days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Price: USD | Packaging Details: carton packing |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: ISO9001 , DIN |
| Model Number: BZX.B0401-M20-100 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL CE CCC |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C,Paypal |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LOCK TECH | Certification: ISO9001:2015,IATF16949,SGS,PPAP |
| Model Number: SCREWS | Minimum Order Quantity: 1000-10000PCS |
| Payment Terms: T/T,D/P | Place of Origin: China |
| Lock Technology(shenzhen)Co., LTD. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HIPPSC | Certification: ISO9001 |
| Model Number: RD12 - 20 - M12 - 2T | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 2~30 Work days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Guangdong Hippsc Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HIPPSC | Certification: ISO9001 |
| Model Number: BBT30-M08-45 | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 2~30 Work days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Guangdong Hippsc Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |