| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: BOZEX | Certification: CE, ROHS ISO9001 |
| Model Number: BZX.S030602-M16-35 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: H1205FA-7/H1205FA-9 | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: F1203MA-PF/M12C | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: F1208M-1F/M16C | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: Hex Head Bolts | Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons |
| Delivery Time: 15days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL |
| Model Number: M12 Screw Type connectors | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JIA SHAN | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 15days | Place of Origin: China |
| Price: 0.05USD-0.15USD | Supply Ability: 50000 pcs a week |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIA SHAN | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 20 PCS |
| Delivery Time: 15-20 days | Payment Terms: T/T L/C |
| Hunan Jia Shan Hardware Tech Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: CE, ROHS ISO9001 |
| Model Number: BZX.S0113-M12-100 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: DIN, ISO, ANSI, GB, JIS |
| Model Number: BZX.S020507-M12-60 | Minimum Order Quantity: 1000pcs |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIANLI | Certification: CE, ROHS, ISO9001:2008 |
| Model Number: JLI010 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 7 -20 Days | Payment Terms: T/T, PAYPAL, Western Union |
| ManHua Electric Cable Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05P7AB12 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05TLAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05P7AB12 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05TLAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RAYMO | Certification: CE/ROHS/REACH/SGS/ISO9001 |
| Model Number: 14.763-FCA-M12G-A12-JSM | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Place of Origin: CHINA | Price: 1.5-3.1USS |
| Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: ISO9001, DIN |
| Model Number: BZX.S030205-M12-25 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIDA | Certification: check my web.visit my cetification |
| Model Number: M12x1.25 | Minimum Order Quantity: 50000PCS |
| Delivery Time: 3DAYS | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| zhejiang jida metal co,ltd [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: TOBO | Model Number: 6921 |
| Minimum Order Quantity: 1ton | Delivery Time: 15-25 workdays |
| Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union | Place of Origin: China |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Model Number: hex socket head set screw |
| Minimum Order Quantity: 1000PCS | Delivery Time: 7-25 workdays |
| Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union | Place of Origin: China |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |