| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 1 Grade 2 | Minimum Order Quantity: about 100 pieces |
| Delivery Time: about 25-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001;2015 |
| Model Number: ASTM | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 10-15days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Evergrowrs | Certification: ISO ,etc. |
| Model Number: As per standard | Minimum Order Quantity: 5 Tons |
| Delivery Time: 40-50 days | Payment Terms: L/C, T/T, D/P, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Evergrowing Resources Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Evergrowrs | Certification: ISO ,etc. |
| Model Number: As per standard | Minimum Order Quantity: 5 Tons |
| Delivery Time: 40-50 days | Payment Terms: L/C, T/T, D/P, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Evergrowing Resources Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 9 | Minimum Order Quantity: 100-200 pieces |
| Delivery Time: about 30-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 20-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TST | Model Number: 05 |
| Minimum Order Quantity: 1kgs | Delivery Time: 10days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: baoji china |
| BAOJI TST NONFERROUS METAL CO.,LTD [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 1kg of each size |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 30-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001:2016 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 7-15days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELLOK | Model Number: Round Titanium Tube |
| Minimum Order Quantity: 100 pieces | Delivery Time: Determined by actual quantity |
| Payment Terms: T/T 30% in advanced,70% before EXW | Place of Origin: China |
| Dellok Yonghui Radiating Pipe Manufacturing Co.,Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yuhong | Certification: ABS, BV, ISO, ASTM, SGS |
| Model Number: B861 Gr.2 | Minimum Order Quantity: 100 KGS |
| Delivery Time: 7 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: ASME SB338 R50400 (Gr.2) | Minimum Order Quantity: 500 KGS |
| Delivery Time: 35-40 Days | Payment Terms: T/T,L/C |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG HOLDING GROUP | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: ASTM B338 R50400 | Minimum Order Quantity: 500KGS |
| Delivery Time: 10-15 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: CS-Profile | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 45-50 days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001-2015 |
| Model Number: tube | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 10kgs |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: GB/T19001-2016/ISO9001:2015 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: GB/T19001-2016/ISO9001:2015 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |