| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO9001,ISO14001,TS16949 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 5Tons |
| Delivery Time: 30-45 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGBAO | Certification: 3.1 Certificate |
| Model Number: Round | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015; GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Bars | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 MANAGEMENT SYSTEM CNAS C034-M |
| Model Number: Titanium Discs | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 MANAGEMENT SYSTEM CNAS C034-M |
| Model Number: Titanium Discs | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 7-10 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PRM | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 7~10days | Payment Terms: T/T |
| Shaanxi Peakrise Metal Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: GR2 | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 10 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Bar | Minimum Order Quantity: 200 pieces |
| Delivery Time: 20-35 days for delivery | Payment Terms: D/A, D/P, L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: ASTM B348 Grade 2 Titanium Bar Grounded Round Bar | Minimum Order Quantity: 5kgs |
| Delivery Time: 10~25 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng Titanium | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: ASTM B348 Round Rod Titanium Grade 2 | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 3 to 25 work days | Place of Origin: Baoji City, China |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TSING SHAN | Certification: ISO SGS MTC |
| Model Number: Gr2 TA2 | Minimum Order Quantity: 10KGS |
| Delivery Time: 7 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| TSING SHAN STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: titanium rod | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LH-Ti05 | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15-20 working days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-031 | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-30work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Flanges | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium parts | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |