| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 15-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Ti bar | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 10 work day | Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kgs |
| Delivery Time: 18-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Grade 1, Grade 2 Ti ASTM B348 Dia 200-1000mm*l ≤300 | Minimum Order Quantity: 5 Kilograms |
| Delivery Time: 15~25 work days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ASTM |
| Model Number: GR23 | Minimum Order Quantity: 5 MOQ |
| Delivery Time: 5-7 Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 MANAGEMENT SYSTEM CNAS C034-M |
| Model Number: Slip On Flange | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: Negotiate with us | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Shaft Sleeve | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Wire | Minimum Order Quantity: 20 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T,MoneyGram,L/C,Western Union,Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Wire | Minimum Order Quantity: 20 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: GR1 GR2 GR3 GR4 GR5 GR7 | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Precision Titanium Rectangular Pipes | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: Ti | Minimum Order Quantity: 500KG |
| Delivery Time: 3--10days | Payment Terms: T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: Ti | Minimum Order Quantity: 500KG |
| Delivery Time: 3--10days | Payment Terms: T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: huaheng titanium | Model Number: HUAHENG002 |
| Minimum Order Quantity: 5 | Delivery Time: 15 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Baoji |
| Baoji Huaheng Titanium Industry Co., Ltd [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ASTM B338 GR2 | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 7-30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Eternal Bliss | Certification: ISO9001-2008 |
| Model Number: EB2945 | Minimum Order Quantity: 10 Kilogram/Kilograms |
| Delivery Time: It depends on the quantity to be ordered. | Payment Terms: by T/T or L/C, Western Union |
| Eternal Bliss Alloy Casting & Forging Co.,LTD. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Eternal Bliss | Certification: ISO9001-2008 |
| Model Number: EB2945 | Minimum Order Quantity: 10 Kilogram/Kilograms |
| Delivery Time: It depends on the quantity to be ordered. | Payment Terms: by T/T or L/C, Western Union |
| Eternal Bliss Alloy Casting & Forging Co.,LTD. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Ring | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |