| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015; GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Tube | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTG | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-25days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO-9001 |
| Model Number: ASTM | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 7-10 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 10kg | Delivery Time: 10-15 days |
| Payment Terms: L/C, T/T | Price: USD35-48.500 per kg |
| Supply Ability: 5 Ton per month | Packaging Details: Standard exporting packing: protecting foam and EPE inside and plywood case outside. |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 10kgs of each size |
| Delivery Time: 15-25 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: WUXI SYLAITH | Certification: SGS ISO ROHS |
| Model Number: Q195/Q215/Q235/Q345/10#/20# | Minimum Order Quantity: 1 MT |
| Delivery Time: 3~10 days | Payment Terms: 30%T/T in advance or 100% L/C at sight |
| WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: csty | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001:2015, TUV test |
| Model Number: ASTM B338 Titanium tube | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: If in stock, sample is available; If not in stock,100kgs of each size |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: T&T | Certification: ISO |
| Model Number: Rectangular | Minimum Order Quantity: ONE BUNDLE |
| Delivery Time: 5-20 WORK DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| SHANGHAI T&T INTERNATIONAL CO.,LTD. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P,L/C,D/A,L/C,Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO9001 ISO14001 TS16949 |
| Model Number: ASTM A500 | Minimum Order Quantity: 1Ton |
| Delivery Time: 4-8weeks | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Model Number: LHTI-11 |
| Minimum Order Quantity: 20kg | Delivery Time: 15-30 work days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union | Place of Origin: Shaanxi, China |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTB | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 7-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: If in stock, sample is available; If not in stock,100kgs of each size |
| Delivery Time: 7-15 working days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: ASTM B338 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 7-25DAYS ACCORDING TO YOUR ORDER QUANTITY | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: ASTM B338 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 7-25DAYS ACCORDING TO YOUR ORDER QUANTITY | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |