| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001;2015 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,paypal |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Seamless Tube | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001-2015 |
| Model Number: tube | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Joyruns | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 38.1*1.5MM | Minimum Order Quantity: 500KG |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Changzhou Joyruns Steel Tube CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Joyruns | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 38.1*1.5MM | Minimum Order Quantity: 500KG |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Changzhou Joyruns Steel Tube CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001;2015 |
| Model Number: ASTM B862 | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 10-15days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 3 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Reliance | Certification: CE,ISO... |
| Model Number: DR | Minimum Order Quantity: N/A |
| Delivery Time: Ex-work within 1 month on receipt of order. | Payment Terms: T/T, L/C |
| JIANGSU RELIANCE THERMAL EQUIPMENT CO., LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: TC11 | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: GB/T19001-2016/ISO9001:2015 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 500 kg |
| Delivery Time: 7-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 7-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: GR1 GR2 GR3 GR4 | Minimum Order Quantity: 100KGs |
| Delivery Time: 20 working days | Payment Terms: T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: IRUNT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Square Rectangular Tube | Minimum Order Quantity: 5 Tons |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU IRUNT STEEL GROUP CO., LTD. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: IRUNT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Square Rectangular Tube | Minimum Order Quantity: 5 Tons |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU IRUNT STEEL GROUP CO., LTD. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-STG | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Cooling Coils | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |