| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: ALS | Model Number: Marpe Expander |
| Minimum Order Quantity: 5 packs | Place of Origin: Zhejiang, China |
| Power Source: Manual | Warranty: 2 years |
| Hangzhou Wise Medical Device Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Wise Medical | Model Number: MY-02012 |
| Minimum Order Quantity: negotiation | Place of Origin: HangZhou |
| Price: negotiation | Material: SS/Titanium |
| Hangzhou Wise Medical Device Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE |
| Model Number: 8.8 | Minimum Order Quantity: 20Kg |
| Delivery Time: According to the order | Payment Terms: T/T |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: San-Tide | Model Number: S-3002-1 |
| Minimum Order Quantity: Can discuss | Delivery Time: 30 days |
| Payment Terms: Western Union, T/T, L/C | Place of Origin: CHINA XIAMEN |
| Xiamen MuRuJia Trade Co.,LTD [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ALS | Model Number: MSE Titanium Mini Screws |
| Minimum Order Quantity: 50 packs | Place of Origin: Zhejiang, China |
| Power Source: Manual | Warranty: 2 years |
| Hangzhou Wise Medical Device Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LH-034 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001:2015; SGS;BV;TUV |
| Model Number: Titanium welding wire | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-10 working days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZEX | Certification: DIN, ISO, ANSI, GB, JIS |
| Model Number: OEM Brand | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 5-8working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen Bozex Co.,limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DX | Certification: IATF16949 |
| Minimum Order Quantity: 1000pcs | Delivery Time: 25days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Jiaxing Dexun Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ASME GB EN |
| Model Number: Titanium Alloy Pipe | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10days | Payment Terms: T/T |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: GB,ISO,DIN,ANSI,ASME,JIS |
| Model Number: M1-M10 According to needs | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: Shaanxi, China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Sichuan Haimin Technology Co., Ltd [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier |
| Brand Name: Haimin | Minimum Order Quantity: 1 P |
| Place of Origin: Dujiangyan city, Sichuan Province, China | Packaging Details: Standard packing of Haimin for Extruder twin screw and barrel |
| Sichuan Haimin Technology Co., Ltd [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Customized | Certification: IS9001, ISO/TS16949, EICC, and Dun & Bradstreet certification,SGS |
| Model Number: Custom made | Minimum Order Quantity: 5PCS |
| Delivery Time: 25 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Benky Industrial Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium wire |
| Place of Origin: China | Electrical Resistivity: 4.9-5.1μΩ·m |
| Boiling Point: 3287℃ | Melting Point: 1668℃ |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Length: <=2000mm | Type: Round, Rectangular, Disc Shape And So On |
| Advantages: Lightweight And Strong | Current: 50mA-100mA |
| Conductivity: Good | Surface Treatment: Polished |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Eternal Bliss | Certification: ISO9001:2008 |
| Model Number: EB7311 | Minimum Order Quantity: 500 Piece/Pieces |
| Delivery Time: It depends on the quantity to be ordered. | Payment Terms: By T/T or L/C |
| Eternal Bliss Alloy Casting & Forging Co.,LTD. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Gr5 or Gr9 | Minimum Order Quantity: 5 Kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, MoneyGram,Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rogin / OEM | Certification: CE ISO |
| Delivery Time: depending on the quantity and sizes | Payment Terms: T / T , Western Union , Paypal |
| Place of Origin: Shenzhen , China | Packaging Details: 120 pcs / pack |
| Shenzhen Rogin Medical Co., Ltd [Guangdong] | |
| Active Member | |