| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: High Purity Polished Titanium Rod Ti6al4v | Minimum Order Quantity: 5kgs |
| Delivery Time: 10~25 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Angle | Minimum Order Quantity: 200 pieces |
| Delivery Time: 20-35 days for delivery | Payment Terms: D/A, D/P, L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Custom Titanium Parts | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Custom Titanium Parts | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Ultrosonic Flaw Detection: A1 | Uns: R50400, R56400, R52400 |
| Condition: Annealed | Strength: High |
| Weight: Lightweight | Surface Treatment: Polished |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HydroTi | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Place of Origin: China | Price: USD 3-10/pcs |
| Shenzhen Hongti Jewelry Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Ti bar | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 15 work day | Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Titanium sheet | Minimum Order Quantity: 1-100 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: TT |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 100 kgs |
| Delivery Time: 7-15 working days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Henghui | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 50 pcs |
| Delivery Time: 8-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Chongqing Henghui Precision Mold Co., Limited [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Henghui | Model Number: Customize |
| Minimum Order Quantity: 100000 pcs | Delivery Time: 15days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Chongqing Henghui Precision Mold Co., Limited [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Henghui | Model Number: Customize |
| Minimum Order Quantity: 100000 pcs | Delivery Time: 15days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Chongqing Henghui Precision Mold Co., Limited [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Henghui | Model Number: Customize |
| Minimum Order Quantity: 100000 pcs | Delivery Time: 15days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Chongqing Henghui Precision Mold Co., Limited [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Model Number: Customized |
| Minimum Order Quantity: 5000PCS | Delivery Time: 10-20Days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: CHINA |
| Chongqing Henghui Precision Mold Co., Limited [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Runtai | Certification: ISO9001/TS16949 |
| Model Number: Pan Head Slotted Screws | Minimum Order Quantity: 50000 |
| Delivery Time: 15-20 working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A |
| Suzhou Runtai Precision Hardware Co,.Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Runtai | Certification: ISO9001/TS16949 |
| Model Number: Slotted Thumb Screw | Minimum Order Quantity: 50000 |
| Delivery Time: 15-20 working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A |
| Suzhou Runtai Precision Hardware Co,.Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ANGELS | Certification: TUV CE, ISO13485, ISO9001 |
| Model Number: Megagen Anyridge® | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 3~5 Days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| ANGELS Dental Implant Solutions Center [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZYD | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ZYD-Ti-Screws | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 3-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P |
| Baoji Zhongyude Titanium Industry Co., ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |