| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Rogin | Certification: CE ISO |
| Model Number: OEM | Delivery Time: depending on the quantity and sizes |
| Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: CHINA |
| Shenzhen Rogin Medical Co., Ltd [Guangdong] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DZSICO | Certification: SGS | ISO | CE | BV |
| Model Number: 187 | Minimum Order Quantity: 200 Pieces |
| Delivery Time: 1-10T - 7Days, 11-25T - 10Days, 26-100 - 10Days, > 100-To be negotiated | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| DZ Iron Steel Group [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MingHai | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MHTT2618 | Place of Origin: CN |
| Supply Ability: 100000/Pieces per Month | Process: CNC Machining |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: MingHai | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MHTT2618 | Place of Origin: CN |
| Supply Ability: 100000/Pieces per Month | Process: CNC Machining |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: ISO,CE,FDA |
| Model Number: OEM | Minimum Order Quantity: 10 pcs |
| Delivery Time: 5-8 days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH) [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ASME GB EN |
| Model Number: Titanium Alloy Pipe | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10days | Payment Terms: T/T |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTB | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 7-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium target | Minimum Order Quantity: 3 PCS |
| Delivery Time: 12-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHONGXI | Model Number: OEM |
| Minimum Order Quantity: One or all devices are not supported | Place of Origin: Shenzhen, China |
| Service: OEM/ODM | Application: Industrial |
| Shenzhen Chongxi Precision Metal Products Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100000 | Place of Origin: Chongqing, China |
| Price: $0.01 | Thread size: M0.5-M3.0 |
| Material: Titanium | Grade: Grade 8 |
| Chongqing Henghui Precision Mold Co., Limited [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Customized | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| xiamen shangshang technology co.,ltd [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium wire |
| Place of Origin: China | Surface: Polished |
| Material: Titanium | Thermal Conductivity: 21.9-23.9W/m·K |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yijin | Certification: ISO9001 |
| Model Number: No | Minimum Order Quantity: 1-50 pieces |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Yijin Hardware Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: WLL | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: // | Minimum Order Quantity: 1000 |
| Delivery Time: 20-25 Days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Chongqing Wangluling Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: WLL | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: // | Minimum Order Quantity: 1000 |
| Delivery Time: 20-25 Days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Chongqing Wangluling Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV |
| Model Number: LH-WN | Minimum Order Quantity: 3 pieces |
| Delivery Time: 3-15 working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union etc. |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-BL | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: China | meltingPoint: 1660℃ |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Titanium Profile Material: Pure Titanium And Titanium Alloy | Tolerance: OD+-0.05mm;Wall Thickness:+-10% |
| Tube Origin: Baoji City, China | Diameter: OD 6mm - 114mm |
| Temperature Resistance: High | Application Fields: Aerospace, Medical, Marine |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |