| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium sheet |
| Minimum Order Quantity: 50 kg | Delivery Time: 7-20 work days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Titanium sheet | Minimum Order Quantity: 1-100 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: TT |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS,API,ISO |
| Model Number: TA-P010 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: WLL | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: // | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 20-25 Days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Chongqing Wangluling Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: WLL | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: // | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 20-25 Days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Chongqing Wangluling Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONFE | Certification: ISO9001 |
| Model Number: SULZER | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 3 workdays | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Honfe Supplier Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: DIN ISO |
| Model Number: Chipboard Screws | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 20days at least | Payment Terms: T/T L/C |
| TOBO GROUP LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Titanium tube | Place of Origin: China |
| weldability: Good | surfaceTreatment: Polishing |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium wire |
| Place of Origin: China | Length: 0.5-200m |
| Electrical Resistivity: 4.9-5.1μΩ·m | Tensile Strength: 1000-2500MPa |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium wire |
| Place of Origin: China | Shape: Wire |
| Tensile Strength: 1000-2500MPa | Thermal Conductivity: 21.9-23.9W/m·K |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium bar |
| Place of Origin: China | Material: Titanium |
| Application: Industrial | Durability: High |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ranlic | Certification: UL & CUL |
| Model Number: RL-DP090 | Minimum Order Quantity: 2000 |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Hangzhou lianli electrical co,. ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Joiner | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ZSK45 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 30-60 days | Payment Terms: T/T ,L/C |
| Joiner Machinery Co., Ltd. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GINRI | Certification: CE,CCC |
| Model Number: JR-14TBC | Minimum Order Quantity: 20Pcs |
| Delivery Time: 1-30 days upon order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union,Paypal |
| Wenzhou Ginri Power Automation Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: GINRI | Certification: CE,CCC |
| Model Number: JR-14TBC | Minimum Order Quantity: 20Pcs |
| Delivery Time: 1-30 days upon order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union,Paypal |
| Wenzhou Ginri Power Automation Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HMT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: No MOQ Requirement |
| Delivery Time: 5-8 Working Days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Haoshun Mold Tech Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HMT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: No MOQ Requirement |
| Delivery Time: 5-8 Working Days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Haoshun Mold Tech Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: GB/T17684—2011,ASME B 16.9 |
| Model Number: DN15-DN 650(NPS1/2-NPS 26) | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: MoneyGram,Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C | Place of Origin: Shaanxi,China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium bar |
| Place of Origin: China | Weight: Light |
| Durability: High | Elongation: High |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: China | diameter: 10mm |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |