| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: G1.1 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 10-30 working days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: CGMOS1 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 10-30 working days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: CGMOS1 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 10-30 working days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: CGMOS1 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 10-30 working days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. G-K | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. G-K | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Minimum Order Quantity: Negotiation | Delivery Time: according to order |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BFEC or OEM | Certification: CE ISO |
| Model Number: 2.5" diaphragm | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 5 working days after payment | Place of Origin: China |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: AFKLOK | Certification: CE |
| Model Number: WV4-Pneumatic | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Shenzhen Wofly Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HONGUM | Certification: 3A、CE、SGS approval |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 50 PCS |
| Delivery Time: 7-15 days | Payment Terms: Wire Transfers, letters of credit, Western Union, Paypal, T/T, L/C |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: NL | Certification: Standard |
| Model Number: DVTC | Minimum Order Quantity: 10 Piece/Pieces (Min. Order) |
| Delivery Time: Quantity(Pieces) 1 - 10 Est. Time(days) 15 | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Shanghai New Lasting Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: GOYEN or OEM | Certification: CE ISO |
| Model Number: 3/4" diaphragm | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 5 working days after payment | Place of Origin: China |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |