| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: DONJOY | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Place of Origin: CHINA | Operation: Manual, Pneumatic, Electric |
| Standard: DIN, SMS, 3A, ISO, IDF, RJT | Name: Sanitary Diaphragm Valve |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. MINI-VGM0S2, NO.T-K | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sunval | Minimum Order Quantity: 6 |
| Delivery Time: 10days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: Anhui | Supply Ability: 1000pcs/month |
| ANHUI SIFA VALVE.CO., LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BS | Model Number: Pneumatic diaphragm valve 308 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. MINI-VGM0S2, NO.T-K | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y25 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: DONJOY-T | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 7-10days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NL | Certification: Standard |
| Model Number: DVTCTB | Minimum Order Quantity: 10 Piece/Pieces (Min. Order) |
| Delivery Time: Quantity(Pieces) 1 - 10 Est. Time(days) 15 | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Shanghai New Lasting Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.VTJ214Q1 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BS | Certification: ISO9393/EN12266 |
| Model Number: MV309 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: T/T |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Burkert, AIRWOLF or OEM | Certification: SGS, FDA |
| Model Number: 688421, 688422, 688423, 688424 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 1-7 work days | Payment Terms: Western Union,T/T,Paypal |
| Airwolf Automation [Zhejiang] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.VGM0S2, NO.UC-K | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.T-H | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGUM | Certification: 3A、CE、SGS approval |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 20pcs |
| Delivery Time: 5-25days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: M43 Type | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 10-30 working days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.M-65A | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |