| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: FLY, AIRWOLF | Model Number: MG8 MG10 MG25 MG40 MG50 MG80 MG100 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | Delivery Time: within 1-30 working days after payment |
| Payment Terms: T/T , Western Union | Place of Origin: CHINA GERMANY |
| Airwolf Automation [Zhejiang] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Certification: ISO、CE |
| Model Number: G25 | Minimum Order Quantity: 3 pc |
| Delivery Time: 7 working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BRANDO | Certification: CE, ISO |
| Model Number: CA45DD, RCA45DD | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE&ISO |
| Model Number: OEM | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~25 Work Days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, D/A, L/C, D/P, MoneyGram |
| Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.VGM0S2, NO.UC-H | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: +GF+ | Certification: 3C |
| Model Number: EPDM diaphragms are used for type 317 diaphragm valvesD75 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3-7 | Payment Terms: T/T |
| Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |