| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: PRIUS,XINYI or OEM | Model Number: DTF-Y-62S |
| Minimum Order Quantity: 5pcs | Delivery Time: 10~15 working days |
| Payment Terms: T/T, L/C, Western Union,Paypal | Place of Origin: Ningbo,China |
| Prius pneumatic Company [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: IL-TOP | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: according to order | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: OEM | Certification: ISO、CE |
| Model Number: VP25 | Minimum Order Quantity: 1Pcs,Sample Available |
| Delivery Time: 7 working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE |
| Model Number: DMF-ZM-40S | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KAYSUNS | Certification: PED,ISO |
| Model Number: KS-SV | Minimum Order Quantity: 10Pcs |
| Delivery Time: 30-45days | Place of Origin: China |
| Kaysuns Industry Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN25 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: AFK | Certification: CE |
| Model Number: DV | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Shenzhen Wofly Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Place of Origin: CHINA | Brand: Donjoy |
| Application: Food, Beverage, Dairy, Brewery, Pharmaceutical | Feature: High Performance, Durable, Easy To Clean |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.VTJ111Q1 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 10-30 working days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: AFK | Certification: CE |
| Model Number: DV | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Shenzhen Wofly Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: FLY,AIRWOLF | Certification: CE |
| Model Number: NF353A044 | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 1-7 work days | Payment Terms: Western Union, T/T, L/C, Paypal, Credit card |
| Airwolf Automation [Zhejiang] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KAYSUNS | Certification: PED,ISO |
| Model Number: KS-SV | Minimum Order Quantity: 10Pcs |
| Delivery Time: 30-45days | Place of Origin: China |
| Kaysuns Industry Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: PRIUS,XINYI or OEM | Model Number: DTG-Z-25 |
| Minimum Order Quantity: 5pcs | Delivery Time: 10~15 working days |
| Payment Terms: T/T, L/C, Western Union,Paypal | Place of Origin: Ningbo,China |
| Prius pneumatic Company [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |