| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BSK | Model Number: BSKA40AL-P99-C |
| Minimum Order Quantity: 10 Unit(s) | Delivery Time: 10days |
| Payment Terms: FOB T/T | Place of Origin: China |
| BOGEN PUMPS [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE |
| Model Number: DMF-Y-76S | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: AFKLOK | Certification: CE |
| Model Number: DV | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 5~10day | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Wofly Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: CE/SGS/ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment | Model NO.: G81F |
| Connection: Clamped | Material: Stainless Steel |
| Xuteng Valve Group Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: PRIUS,XINYI or OEM | Model Number: DTD-Y-40S |
| Minimum Order Quantity: 5pcs | Delivery Time: 10~15 working days |
| Payment Terms: T/T, L/C, Western Union,Paypal | Place of Origin: Ningbo,China |
| Prius pneumatic Company [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PRIUS,XINYI or OEM | Model Number: DTD-Y-50S |
| Minimum Order Quantity: 5pcs | Delivery Time: 10~15 working days |
| Payment Terms: T/T, L/C, Western Union,Paypal | Place of Origin: Ningbo,China |
| Prius pneumatic Company [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: POWERFLOW | Certification: ISO9001. CE. Nepsi. ROHS |
| Model Number: 2800+1880 | Minimum Order Quantity: 1 Nos |
| Delivery Time: 10-15 Days | Payment Terms: T/T |
| POWERFLOW CONTROL CO,. LTD. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Neles | Model Number: ND9000 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 45-70 work days |
| Payment Terms: T/T | Price: US $1600.00 - 2000.00/ Set |
| Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: AFK | Model Number: 300SF |
| Minimum Order Quantity: >=1 Pieces | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Shenzhen Wofly Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BRANDO | Certification: None |
| Model Number: 2S160-15S | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |