| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: AFKLOK | Certification: CE |
| Model Number: DV | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 5~10day | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Wofly Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: POWERFLOW | Certification: ISO9001. CE. Nepsi. ROHS |
| Model Number: 1880 | Minimum Order Quantity: 1 Nos |
| Delivery Time: 10-15 Days | Payment Terms: T/T |
| POWERFLOW CONTROL CO,. LTD. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE |
| Model Number: DMF-Z-40S | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: POWERFLOW | Certification: ISO9001. |
| Model Number: YT1000 | Minimum Order Quantity: 1 Nos |
| Delivery Time: 10-15 Days | Payment Terms: T/T |
| POWERFLOW CONTROL CO,. LTD. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HONGUM | Size: 1 Inch |
| Mounting Type: Direct Acting | Connection Type: Threaded |
| Noise: Low Noise | Usage Scene: Precipitator Equipment, Etc |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE |
| Model Number: DB112 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 4-7 Days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |