| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Purescience | Certification: ISO9001/SGS/QS |
| Model Number: RD50DC | Minimum Order Quantity: 5 |
| Payment Terms: T/T, L/C, D/P | Place of Origin: China |
| Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Purescience | Certification: ISO9001/SGS/QS |
| Model Number: RD50PVDF | Minimum Order Quantity: 5 |
| Payment Terms: T/T, L/C, D/P | Place of Origin: China |
| Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Purescience | Certification: ISO9001/SGS/QS |
| Model Number: RD80PP | Minimum Order Quantity: 5 |
| Payment Terms: T/T, L/C, D/P | Place of Origin: China |
| Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Purescience | Certification: ISO9001/SGS/QS |
| Model Number: RD80AL | Minimum Order Quantity: 5 |
| Payment Terms: T/T, L/C, D/P | Place of Origin: China |
| Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Purescience | Certification: ISO9001/SGS/QS |
| Model Number: RD80SS | Minimum Order Quantity: 5 |
| Payment Terms: T/T, L/C, D/P | Place of Origin: China |
| Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE ISO |
| Model Number: 2W400-40 | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 5 working days after payment | Place of Origin: China |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGUM | Certification: 3A、CE、SGS approval |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 20pcs |
| Delivery Time: 5-25days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BRANDO | Certification: None |
| Model Number: 4V120-06 | Minimum Order Quantity: 300pcs |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE ATEX ISO9001 |
| Model Number: RVS-74311-T(S) | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVA-DFP-73311-T | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVP-52A11-T | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Samson | Model Number: BR 14p - pneumatic - DIN |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 4-10 weeks |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Price: Negotiation |
| Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVP-53311-T | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |