| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: HONGUM | Fluid: Air, Water, Oil |
| Compatibility: Water, Air, Oil | Resistance: Chemical, Abrasion, Tear |
| Usage Scene: Precipitator Equipment, Etc | Color: Black |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BRANDO | Certification: ISO |
| Model Number: DMF-Z-25 | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DOPOW | Model Number: 4HV Series |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5 working days after receiving the customers' payment |
| Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union | Place of Origin: Yueqing China |
| Zhejiang Dopow Technology Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: M43 Type | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 10-30 working days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE |
| Model Number: DMF-Y-62S | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE |
| Model Number: DMF-Z-25 | Minimum Order Quantity: 10 pc |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: UNID | Certification: CE |
| Model Number: UW-35 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 1-7Work Days After Payment | Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal |
| YW DKE TRADING COMPANY [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: No brand, OEM | Certification: CE, ISO |
| Model Number: BGZ50 | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Neles | Model Number: NDX |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 80 work days |
| Payment Terms: T/T | Price: US $1850.00 - 2100.00/ Set |
| Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE, ISO |
| Model Number: CA45T | Minimum Order Quantity: 2 PCS |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Drando | Certification: CE, ISO |
| Model Number: CA25DD | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: UNID | Certification: CE |
| Model Number: UW-15 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 1-7Work Days After Payment | Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal |
| YW DKE TRADING COMPANY [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |