| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Purescience | Certification: ISO9001/SGS/QS |
| Model Number: RD80S | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10-14 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P, D/A, Western Union |
| Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE |
| Model Number: DMF-ZM-25 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE, ISO |
| Model Number: G102 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 7 working days | Payment Terms: L/C, T/T, , Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: AFKLOK | Certification: CE |
| Model Number: DV | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Chain |
| Shenzhen Wofly Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.VGM0S2, NO.UC-K | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Place of Origin: CHINA | Price: Negotiation |
| Operation: Manual, Pneumatic, Electric | Certificate: CE, ISO, FDA,3A |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| SHANGHAI RUDI FLUID CONVEYOR CO., LTD [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVA-K3311-F | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE, ISO |
| Model Number: CA50MM | Minimum Order Quantity: 3 PCS |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: China | Model Number: customized |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 90 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.T-H | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN12 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BFEC | Certification: CE |
| Model Number: DMF-Z-20 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: within 1-30 working days after payment | Payment Terms: T/T , Western Union |
| Airwolf Automation [Zhejiang] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TECHNO | Certification: ISO Standand |
| Model Number: 0927700 | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 7 working Days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram Paypal |
| Airwolf Automation [Zhejiang] | |
| Verified Supplier | |
| durability: High Durability | flow rate: High Flow Rate |
| corrosion resistance: High Corrosion Resistance | application: Wide Application |
| operating temperature: Wide Operating Temperature Range | voltage: Low Voltage |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGUM | Place of Origin: CHINA |
| Size: 1/4 | Temperature: 0-90°C |
| Connection: Thread | Pressure Resistance: 10 Bar |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |