| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Rotork | Model Number: YT-1000 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 60 days |
| Payment Terms: T/T | Price: US $558.00 - 888.00/ Set |
| Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHONGYANG | Certification: ISO |
| Model Number: 2" Diaphragm Valve | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: With 30-40 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| SHANGHAI CHONGYANG WATER TREATMENT EQUIPMENT CO.,LTD [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y25 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y25 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. MINI-VGM0S2, | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVE-F6366-T | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVP-75A11-F | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVS-64311-T | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BRANDO | Certification: CE, ISO |
| Model Number: DMF-Z-25 | Minimum Order Quantity: 5set |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: T/T, PayPal, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: DONJOY-T | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 7-10days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: NL | Certification: Standard |
| Model Number: DVTCTB | Minimum Order Quantity: 10 Piece/Pieces (Min. Order) |
| Delivery Time: Quantity(Pieces) 1 - 10 Est. Time(days) 15 | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Shanghai New Lasting Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NL | Certification: Standard |
| Model Number: DVTC | Minimum Order Quantity: 10 Piece/Pieces (Min. Order) |
| Delivery Time: Quantity(Pieces) 1 - 10 Est. Time(days) 15 | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Shanghai New Lasting Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Purescience | Certification: ISO9001/SGS/QS |
| Model Number: RD50S | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10-14 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P, D/A, Western Union |
| Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Runpaq | Certification: NONE |
| Model Number: RQB3-125DI | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 15-21 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Shanghai Runpaiq Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Purescience | Certification: ISO9001/SGS/QS |
| Model Number: RD50S | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10-14 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P, D/A, Western Union |
| Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Runpaq | Certification: NONE |
| Model Number: RQB3-125DI | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 15-21 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Shanghai Runpaiq Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. MINI-VGM0S2, | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 10-30 working days | Payment Terms: T/T, LC, Credit Card |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Custom | Certification: ISO |
| Model Number: OEM | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 20days | Payment Terms: ,T/T |
| Keribo Heat Exchange Equipment (Qingdao) CO., Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |