| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVS-B4311-T (S) | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7-21 Work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVA/ PVP-72A11-F | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE ATEX ISO9001 |
| Model Number: RVP-15001-0 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BSK | Model Number: BSKP40PP-P99-B |
| Minimum Order Quantity: 10 | Delivery Time: 5days |
| Payment Terms: FOB T/T | Place of Origin: Guangzhou |
| BOGEN PUMPS [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE ATEX ISO9001 |
| Model Number: RVA-F3366-T | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVA-K6366-F | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGUM | Power: 2W |
| Color: Black Or Customized | Pressure Resistance: 10 Bar |
| Mounting Type: Direct Acting | Temperature Range: -20°C To 80°C |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Brando | Certification: CE |
| Model Number: DMF-Y-102S | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FEIYA | Certification: CE |
| Model Number: QDM-901 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| ruian chuangbo machine co.,ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Veson | Ratings: up to ANSI 150, 300, 600 |
| Flow direction:: flow to open, flow to close | Materials: A216 Cr. WCB, SS304, SS316, |
| Leakage Standard: ANSI/FC, IEC60534-4 | |
| Veson Valve Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASCO | Certification: CE |
| Model Number: G353A042 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 1-7Work Days After Payment | Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal |
| YW DKE TRADING COMPANY [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. MINI-VGM0S2, NO.T-K | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieming | Certification: NSF |
| Model Number: Y50 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 to 5 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Guangzhou Jieming Water Treatment Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVP-F2966-F | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TECHNO | Certification: ISO Standand |
| Model Number: 0927400 | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 7 working Days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram Paypal |
| Airwolf Automation [Zhejiang] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BRANDO | Certification: None |
| Model Number: BAPC212851096 | Minimum Order Quantity: 200 |
| Delivery Time: Negotiation | Payment Terms: T/T, PayPal, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KATA | Certification: TS A1, ISO, CE, API6D, API607, API 6FA |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | Delivery Time: 5~35days |
| Supply Ability: 2500piece per month | Packaging Details: by wooden case |
| Kata Valve (Group) Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: OEM | Certification: ISO、CE |
| Model Number: DB116 | Minimum Order Quantity: 1Pcs,Sample Available |
| Delivery Time: 7 working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Ningbo Brando Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RICITE | Model Number: QBY3-S/QBY3-F |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 5-8 work dayes |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: China |
| Ricite (Zhejiang) Science & Technology Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |