| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng Titanium | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: OD6mm Medical Titanium Bar | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 3 to 25 work days | Place of Origin: Baoji City, China |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001;2015 |
| Model Number: ASTM | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 10-15days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng Titanium | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Alloy Rod 6Al4V Eli Medical | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 3 to 25 work days | Place of Origin: Baoji City, China |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOPTECH | Model Number: BJT-001 |
| Minimum Order Quantity: 10 kg | Delivery Time: 15 working days |
| Place of Origin: CHINA | Price: USD5.5 |
| BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: TST117 | Minimum Order Quantity: 5 piece |
| Delivery Time: 5-10 work day | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001 |
| Model Number: CSTY-PL | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 15-30days | Payment Terms: T/T, L/C or Negotiation |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 30 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: ASTM | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 15-DAYS | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-wire | Minimum Order Quantity: 20kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO 9001:2015 |
| Model Number: LH-Ti2 | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 15-30 Days | Payment Terms: L/C,D/P, T/T etc. |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO 9001:2015 |
| Model Number: LH-Ti2 | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 15-30 Days | Payment Terms: L/C,D/P, T/T etc. |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 30 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sifon | Certification: ISO9001/ ISO14001 |
| Model Number: 5mm*W*L | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 20-30 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, , MoneyGram |
| Fonlink Photoelectric (Luoyang) Co., ltd [Henan,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001,CE |
| Model Number: LH-11 | Minimum Order Quantity: 5kg,accept sample test |
| Delivery Time: 5-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union,L/C, D/P etc. According your requirment |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng Titanium | Certification: ISO9001:2015 ISO13485 |
| Model Number: Medical Implant Titanium Rod Gr5Eli | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 3 to 25 work days | Place of Origin: Baoji City, China |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001:2016 |
| Model Number: ASTM F136 | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 3-5 working days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |