| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 3 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Reliance | Certification: CE,ISO... |
| Model Number: DR | Minimum Order Quantity: N/A |
| Delivery Time: Ex-work within 1 month on receipt of order. | Payment Terms: T/T, L/C |
| JIANGSU RELIANCE THERMAL EQUIPMENT CO., LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 500 kg |
| Delivery Time: 7-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 7-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: GR1 GR2 GR3 GR4 | Minimum Order Quantity: 100KGs |
| Delivery Time: 20 working days | Payment Terms: T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: IRUNT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Square Rectangular Tube | Minimum Order Quantity: 5 Tons |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU IRUNT STEEL GROUP CO., LTD. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: IRUNT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Square Rectangular Tube | Minimum Order Quantity: 5 Tons |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU IRUNT STEEL GROUP CO., LTD. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-STG | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001;2015 |
| Model Number: ASTM | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: CE,TUV and IEC | Model Number: titanium plate |
| Minimum Order Quantity: 500kg | Delivery Time: 15-20days |
| Place of Origin: China | Packaging Details: carton box , wooden box and wooden pallet |
| Jiangsu Rex Metal Products Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Cooling Coils | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015; GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Tube | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTG | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-25days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 10kgs of each size |
| Delivery Time: 15-25 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: WUXI SYLAITH | Certification: SGS ISO ROHS |
| Model Number: Q195/Q215/Q235/Q345/10#/20# | Minimum Order Quantity: 1 MT |
| Delivery Time: 3~10 days | Payment Terms: 30%T/T in advance or 100% L/C at sight |
| WUXI SYLAITH SPECIAL STEEL CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: csty | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001:2015, TUV test |
| Model Number: ASTM B338 Titanium tube | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: If in stock, sample is available; If not in stock,100kgs of each size |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |