| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: csty | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-Ti12 | Minimum Order Quantity: 100 kgs |
| Delivery Time: 7-25 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Model Number: GR1,GR2,GR3,GR5,GR6,GR7,GR9,GR11 |
| Minimum Order Quantity: 1PCS | Delivery Time: 15-25 workdys |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: China |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: GR1 GR2 GR7 GR9 | Minimum Order Quantity: 100KGs |
| Delivery Time: 10 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium wire | Minimum Order Quantity: 20 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ShanXi Taigang Stainless Steel Co., Ltd. | Certification: CE |
| Model Number: 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Minimum Order Quantity: 10 Tons |
| Delivery Time: 8-14 days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| ShanXi TaiGang Stainless Steel Co.,Ltd [Shanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 7 Grade 9 | Minimum Order Quantity: around 100-200 pieces |
| Delivery Time: about 15-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200kgs |
| Delivery Time: 5--8days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Packaging Details: all goods are packed by seaworth shipment materials or required by buyer |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Joyruns | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 38.1*1.5MM | Minimum Order Quantity: 500KG |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Changzhou Joyruns Steel Tube CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Joyruns | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 38.1*1.5MM | Minimum Order Quantity: 500KG |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Changzhou Joyruns Steel Tube CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: If in stock, sample is available; If not in stock,100kgs of each size |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Seamless Tube | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001-2015 |
| Model Number: tube | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Joyruns | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 38.1*1.5MM | Minimum Order Quantity: 500KG |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Changzhou Joyruns Steel Tube CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Joyruns | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 38.1*1.5MM | Minimum Order Quantity: 500KG |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Changzhou Joyruns Steel Tube CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001;2015 |
| Model Number: ASTM B862 | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 10-15days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |