| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Certification: CE,TUV and IEC | Model Number: Gr1, Gr2, Gr3, Gr4, Gr5, Gr7, Gr9, Gr12, Gr23, etc |
| Place of Origin: China | |
| Jiangsu Rex Metal Products Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: New-Era | Certification: ISO9001 TS16949 |
| Model Number: ASTM A500/A500M | Minimum Order Quantity: 1000kg |
| Delivery Time: 20days | Payment Terms: L/C, T/T, D/P |
| NEW-ERA STEEL TUBE TECHNOLOGY CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Z.S.B | Model Number: 300 Series,400 Series,200 Series, |
| Minimum Order Quantity: 1 TON | Delivery Time: 5-14 work days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P | Place of Origin: Guangzhou China |
| Z.S.B Metal Product CO.,LTD [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Supply State: Annealed | Products: Titanium Pipe And Titanium Tube |
| Surface Process: Polished, Pickled, Passivated, Etc. | Technical: Welded Tube |
| Material: Titanium | Production Standards: ASME B36.19 ASTM B862 |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SPEZILLA | Certification: ISO9001:2008 |
| Model Number: Alloy C276 UNS N10276 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 60 DAYS | Payment Terms: T/T, L/C |
| Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai) [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-wire | Minimum Order Quantity: 20kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-wire | Minimum Order Quantity: 20kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-wire | Minimum Order Quantity: 20kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C,D/P,T/T,Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001,CE,etc |
| Model Number: Titanium Wire | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 15-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001,CE,etc |
| Model Number: Titanium Wire | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 15-45 days for delivery | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |