| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LHTI-027 | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-30work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-145 | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: L/C,D/P,T/T,Western Union,Paypal. |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV |
| Model Number: LH-TB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 5-20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-15 | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 10-15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LH-Ti02 | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 5-10 working days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ASTM |
| Model Number: GR9 | Minimum Order Quantity: 0 MOQ |
| Delivery Time: 5-7days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: GR5 | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 10 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LHTI-023 | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-30work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Forged titanium square bar | Minimum Order Quantity: 1 Kilogram |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sifon | Certification: ISO9001/ ISO14001 |
| Model Number: Ø5*L | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 20-30 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, , MoneyGram |
| Fonlink Photoelectric (Luoyang) Co., ltd [Henan,China] | |
| Active Member | |