| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 50 - 99 kilograms $28.00 >= 100 kilograms $15.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Model Number: GR1,GR2,GR3,GR5,GR6,GR7,GR9,GR11,GR12 |
| Minimum Order Quantity: 1PCS | Delivery Time: 15-25 workdys |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: China |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 50 - 99 kilograms $28.00 >= 100 kilograms $15.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 50 - 99 kilograms $28.00 >= 100 kilograms $15.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 50 - 99 kilograms $28.00 >= 100 kilograms $15.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 50 - 99 kilograms $28.00 >= 100 kilograms $15.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rigang Steel | Certification: ce |
| Minimum Order Quantity: 27 Tons | Place of Origin: Shandong, China |
| Packaging Details: Standard Export packing | Supply Ability: 10000 Ton/Tons per Month |
| PUMAO STEEL CO., LTD [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Rigang Steel | Certification: ce |
| Minimum Order Quantity: 27 Tons | Place of Origin: Shandong, China |
| Packaging Details: Standard Export packing | Supply Ability: 10000 Ton/Tons per Month |
| PUMAO STEEL CO., LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 3 tons | Delivery Time: within 7 days |
| Place of Origin: Shandong, China | Application: Gas Pipe, OIL PIPE, Hydraulic Pipe, Drill Pipe, Fluid Pipe, ... |
| Alloy Or Not: Non-Alloy | Section Shape: ROUND |
| Shandong Anli Metal Co., Ltd., [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Certification: ISO9001, CE | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 7~10working days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: Jiangsu, China | Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month |
| Qingdao Teste Metal Products Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TESTE | Certification: ISO TUV SGS BIS CE |
| Model Number: 304.316.316L | Minimum Order Quantity: 3Tons |
| Delivery Time: 5-15days depend on the quantity | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,OA |
| Qingdao Teste Metal Products Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P, L/C, D/A, L/C, Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 50 - 99 kilograms $28.00 >= 100 kilograms $15.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TISCO | Certification: SGS ISO ROHS |
| Model Number: 201 304 316 317 321 310 309 410 420 | Minimum Order Quantity: 100KG |
| Delivery Time: 5-10Days after confirming order | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Jiangsu Xinyuanxing Metal Products Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 30 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 5 - 999 kilograms $32.00 >= 1000 kilograms $18.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |