| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: DELLOK | Model Number: Round Titanium Tube |
| Minimum Order Quantity: 100 pieces | Delivery Time: Determined by actual quantity |
| Payment Terms: T/T 30% in advanced,70% before EXW | Place of Origin: China |
| Dellok Yonghui Radiating Pipe Manufacturing Co.,Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HydroTi | Model Number: HT0014758 |
| Minimum Order Quantity: 100 | Delivery Time: 3-7 days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: China |
| Shenzhen Hongti Jewelry Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO 9001-2015 |
| Model Number: titanium rod | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 10- 15 days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Dimention: As Order | Supply Status: R Y M |
| Purity: ≥99.7% | Standrad: ASTM B348,ASTM F136,ASTM F67 |
| Elongation: 24% | Tolerance: Tolerance H7 |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HydroTi | Model Number: HY0124785 |
| Minimum Order Quantity: 100 | Delivery Time: 3-7 days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: Guangdong, China |
| Shenzhen Hongti Jewelry Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-bar | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PRM | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 3~5 days | Payment Terms: T/T |
| Shaanxi Peakrise Metal Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ASTM |
| Model Number: Gr23 | Minimum Order Quantity: 0 MOQ |
| Delivery Time: 5-7days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Model Number: LHTI-2 |
| Minimum Order Quantity: 20kg | Delivery Time: 7-30 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union | Place of Origin: China |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LHTI-027 | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-30work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PRM | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 5~7days | Payment Terms: T/T |
| Shaanxi Peakrise Metal Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Plate | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TB | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PRM | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 7~10days | Payment Terms: T/T |
| Shaanxi Peakrise Metal Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: TOPTECH | Model Number: BJT-002 |
| Minimum Order Quantity: 10 kg | Delivery Time: 15 working days |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: CHINA |
| BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-030 | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 7-30work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |