| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MHT7263 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 25-35 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MHT7263 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 25-35 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED,DNV, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 45 Days |
| Place of Origin: China | Price: Negotiable |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-28 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-10days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: GR1 GR2 GR3 GR4 GR5 GR7 | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PRM | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 3~5days | Payment Terms: T/T |
| Shaanxi Peakrise Metal Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 30 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MHT7261 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 25-35 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MHT7261 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 25-35 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: GR1 GR2 GR3 GR4 GR5 GR7 | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOPTECH | Model Number: BJT-008 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 15 working days |
| Place of Origin: CHINA | Price: USD2 |
| BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: changsheng | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Place of Origin: China |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Diameter: Customizable | Elongation: 24% |
| Production Standards: ASTM F136, ASTM F67, ISO 5832 | Purity: ≥99.7% |
| Standrad: ASTM B348,ASTM F136,ASTM F67 | Material Element: Titanium |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Materials: Titanium | Diameter: Customizable |
| Elongation: 24% | Dimention: As Order |
| Heat Treatment: Annealing At 700-785°C | Technical: Forged |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: China | |
| Chongqing Newsin Technology Co., Ltd [Chongqing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: tst | Model Number: 12 |
| Minimum Order Quantity: 10kgs | Delivery Time: 10days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: baoji china |
| BAOJI TST NONFERROUS METAL CO.,LTD [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 18-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |