| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200kgs |
| Delivery Time: 5--8days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Packaging Details: all goods are packed by seaworth shipment materials or required by buyer |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE ISO |
| Minimum Order Quantity: 1 Ton | Delivery Time: 7-15 days |
| Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shandong,China |
| Weifang Wilda Machinery Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TISCO LISCO POSCO JISCO BAOSTEEL.etc | Certification: ASTM AISI JIS GB |
| Model Number: 304L | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: Within 30 working days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, Paypal, D/P |
| Jiangsu Hai Yi Da Metal Products Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Processing: Bending,Welding ,Cutting,Punching | Length: Customizable |
| Production Standards: ASME B36.19 ASTM B862 | Dimensions: Can Be Customized |
| Size: 1/2 Inch - 24 Inch | Material: Titanium |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: GR1,GR2,GR3,GR5,GR6,GR7,GR9,GR11,GR12 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: CHINA |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TISCO, ZPSS, BAOSTEEL, POSCO, JISCO, LISCO, etc | Certification: mill certificate |
| Model Number: 2205 welded stainless steel pipe | Minimum Order Quantity: 25T |
| Delivery Time: 15-20 days after deposit | Payment Terms: L/C, T/T |
| Wuxi Baoneng Stainless Steel Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: ASTM B16.9,GB/T27684-2011 |
| Model Number: Customized | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: ,L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: Shaanxi, China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Keywords: Heavy Wall Welded Pipes | Length: Customizable |
| Diameter: OD 114.3mm (5.5 | Products: Titanium Pipe And Titanium Tube |
| Material: Titanium | Test: X-ray Inspection Of Welds |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PRM | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 7~10days | Payment Terms: T/T |
| Shaanxi Peakrise Metal Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Surface Process: Polished, Pickled, Passivated, Etc. | Test: X-ray Inspection Of Welds |
| Supply State: Annealed | Production Standards: ASME B36.19 ASTM B862 |
| Dimensions: Can Be Customized | Products: Titanium Pipe And Titanium Tube |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: If in stock, sample is available; If not in stock,100kgs of each size |
| Delivery Time: 7-15 working days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, BV, ISO, ASTM, SGS |
| Model Number: ASTM B862 GR.2 / UNS R50400 / 3.7034 | Minimum Order Quantity: 500KGS |
| Delivery Time: 7 DAYS | Payment Terms: L/C,T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: csty | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Liyingshun | Certification: ISO,CE |
| Model Number: DN10-DN1600 | Minimum Order Quantity: 10Ton |
| Delivery Time: 5-7 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Jiangsu Liyingshun Metal Products Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Surface: Acid Surface | Diameter: OD 114.3mm (5.5 |
| Products: Titanium Pipe And Titanium Tube | Production Standards: ASME B36.19 ASTM B862 |
| Size: 1/2 Inch - 24 Inch | Stock: In Stock |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS,API,ISO |
| Model Number: TA-P007 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Production Standards: ASME B36.19 ASTM B862 | Products: Titanium Pipe And Titanium Tube |
| Keywords: Heavy Wall Welded Pipes | Material: Titanium |
| Stock: In Stock | Dimensions: Can Be Customized |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Technique: Hot Rolled | Material: Carbon Steel |
| Surface Treatment: Galvanized | Usage: Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape: Can Custormized | Custom Made: Yes |
| Shandong Zhengde Metal Manufacturing Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: CSTY-TB | Minimum Order Quantity: 100Kg |
| Delivery Time: 15-30days | Payment Terms: T/T, L/C or Negotiation |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Production Standards: ASME B36.19 ASTM B862 | Material: Titanium |
| Products: Titanium Pipe And Titanium Tube | Technical: Welded Tube |
| Dimensions: Can Be Customized | Diameter: OD 114.3mm (5.5 |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |