| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TOBO/ METAL | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: ELBOW | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: Western Union, L/C, T/T |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Torich | Certification: ISO |
| Model Number: Gr9 | Minimum Order Quantity: 1ton |
| Delivery Time: 30-60days | Payment Terms: L/C, , T/T |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: ASTM B338 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 7-25DAYS ACCORDING TO YOUR ORDER QUANTITY | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: ASTM B338 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 7-25DAYS ACCORDING TO YOUR ORDER QUANTITY | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001,CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Long Weld Flanges | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 7-14 days for delivery | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: ASTM A358 TP316 | Minimum Order Quantity: 1PC |
| Delivery Time: 5-80 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 7 Grade 9 | Minimum Order Quantity: around 100-200 pieces |
| Delivery Time: about 15-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Welding Wire | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 5 - 999 kilograms $32.00 >= 1000 kilograms $18.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: GR1 GR2 GR7 GR9 | Minimum Order Quantity: 100KGs |
| Delivery Time: 10 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001-2015 |
| Model Number: tube | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-BL | Minimum Order Quantity: 1kg of each size |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Model Number: Titanium Gr12 | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 15-30 working days depending on quantity | Payment Terms: T/T or Western Union or LC |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 1 - 98 pieces $15.00 >= 99 pieces $10.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 1 - 98 pieces $15.00 >= 99 pieces $10.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: huaheng titanium | Certification: ISO9001-2008 |
| Model Number: HUAHENG002 | Minimum Order Quantity: 50KGS |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: T/T |
| Baoji Huaheng Titanium Industry Co., Ltd [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ISO,SGS,BV,ISO; SGS |
| Model Number: Titanium Gr2, UNS R50400, 3.7035 | Minimum Order Quantity: 100 KGS |
| Delivery Time: 5 - 90 Work Days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ASME GB EN |
| Model Number: Titanium Alloy Pipe | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10days | Payment Terms: T/T |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ASME GB EN |
| Model Number: Titanium Alloy Pipe | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10days | Payment Terms: T/T |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: 1.4835 Stainless Steel Seamless Pipe | Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons |
| Delivery Time: 15days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |