| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: customize | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: csty | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 100 kgs |
| Delivery Time: 7-25 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 1 Grade 2 | Minimum Order Quantity: about 100 pieces |
| Delivery Time: about 25-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-005 | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-005 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7-30 work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG GROUP | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: TP317L | Minimum Order Quantity: 1PC |
| Delivery Time: Depends on quantity | Payment Terms: T/T, L/C at sight |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS,API,ISO |
| Model Number: TA-P003 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Model Number: B-T-504 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 10days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 7-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yuhong | Certification: ABS, BV, ISO, ASTM, SGS |
| Model Number: B861 Gr.2 | Minimum Order Quantity: 100 KGS |
| Delivery Time: 7 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001 |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Torich | Certification: ISO9001 ISO 14001 TS16949 |
| Model Number: ASTM B338 Gr2 | Minimum Order Quantity: 1ton |
| Delivery Time: 30-60days | Payment Terms: L/C,T/T |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Welded Titanium Pipes | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200kgs |
| Delivery Time: 10--20days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Supply Ability: 100mt per month |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: PRM | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Custom | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7~10days | Payment Terms: T/T |
| Shaanxi Peakrise Metal Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ZYD | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ZYD-Ti-Pipe | Minimum Order Quantity: 10KGS |
| Delivery Time: 3-50 days | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P |
| Baoji Zhongyude Titanium Industry Co., ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |