| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001 |
| Model Number: CSTY-TB | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 15-30days | Payment Terms: T/T, L/C or Negotiation |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-THG | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Torich | Certification: ISO |
| Model Number: ASTM A269 | Minimum Order Quantity: 5tons |
| Delivery Time: 15 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200kgs |
| Delivery Time: 5--10days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Supply Ability: as your request |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: AUTHENTIC | Certification: ISO , PED, API, GOST |
| Model Number: 1/2“ - 48” | Minimum Order Quantity: One wooden case |
| Delivery Time: 10-30 days | Payment Terms: T/T |
| Cangzhou Authentic PIPE-FITTING Manufacturing Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YUHONG GROUP | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: ASTM B862 Ti2 | Minimum Order Quantity: 100KGS |
| Delivery Time: Depends on quantity | Payment Terms: T/T,L/C |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: 1.4835 Stainless Steel Seamless Pipe | Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons |
| Delivery Time: 15days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: Alloy Steel Pipe Fittings | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15-30 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: AISI, ASTM | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Price: US $4.15-6.25 / kg | Model NO.: 310S |
| Shape: Round | Technique: Cold-Drawing |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Authentic | Certification: ISO, PED, API, GOST |
| Model Number: 1/2"-24" | Minimum Order Quantity: 20" CONTAINER |
| Delivery Time: 10-15days | Payment Terms: T/T |
| Cangzhou Authentic PIPE-FITTING Manufacturing Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: Equal Tee | Minimum Order Quantity: 20 pcs |
| Delivery Time: Within 7-10 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ShanXi Taigang Stainless Steel Co., Ltd. | Certification: CE |
| Model Number: 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Minimum Order Quantity: 10 Tons |
| Delivery Time: 8-14 days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| ShanXi TaiGang Stainless Steel Co.,Ltd [Shanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MITTEL | Certification: SGS ISO MTC |
| Model Number: SUH409L | Minimum Order Quantity: 300KGS |
| Delivery Time: 7 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ShanXi Taigang Stainless Steel Co., Ltd. | Certification: CE |
| Model Number: 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Minimum Order Quantity: 10 Tons |
| Delivery Time: 8-14 days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| ShanXi TaiGang Stainless Steel Co.,Ltd [Shanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: LR,BV,SGS,BIS,DNV,CRN,ABS,TUV, |
| Model Number: ASTM B673 N08925 welded pipe | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 0-30days | Payment Terms: TT/LC |
| Tobo Pipeline Equipment (Shanghai) Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: ASTM B16.9,GB/T27684-2011 |
| Model Number: Customized | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: Shaanxi, China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: IRUNT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Welded Steel Pipe | Minimum Order Quantity: 1Ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU IRUNT STEEL GROUP CO., LTD. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: IRUNT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Welded Steel Pipe | Minimum Order Quantity: 1Ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU IRUNT STEEL GROUP CO., LTD. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhengshen | Certification: ISO, GOST,CE |
| Minimum Order Quantity: 1 T | Delivery Time: 5-15 days |
| Payment Terms: T/T, LC | Place of Origin: China |
| Chongqing Zhengshen Stainless Steel Products Co.,Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ShanXi Taigang Stainless Steel Co., Ltd. | Certification: CE |
| Model Number: 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Minimum Order Quantity: 10 Tons |
| Delivery Time: 8-14 days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| ShanXi TaiGang Stainless Steel Co.,Ltd [Shanxi,China] | |
| Verified Supplier | |