| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Edgarcn | Certification: UL , CSA , IATF16949 , CE , ROHS |
| Model Number: Edgarcn wireharness | Minimum Order Quantity: 3000 |
| Delivery Time: 15-25days | Payment Terms: T/T |
| Edgar Auto Harnesses LTD. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RCH | Certification: IATF16949;ISO9001 |
| Model Number: M12002 | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 5-35 work days | Payment Terms: Western Union, T/T, Paypal |
| Dongguan Rich Technology Electronics Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC PC04S | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC PC04S | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1203M-5/P00K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1205MA-2/P00R | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: YWM4-2F4/L14 | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RAYMO | Certification: RoHs2.0, CE, ISO9001:2015, SGS, Reach |
| Model Number: M12 connector | Minimum Order Quantity: 1 Piece/Pieces |
| Delivery Time: 5-7working days | Payment Terms: T/T, D/A, D/P,L/C, MoneyGram, Western Union |
| Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RCH | Certification: IATF16949;ISO9001 |
| Model Number: M12004 | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 5-35 work days | Payment Terms: Western Union, T/T, Paypal |
| Dongguan Rich Technology Electronics Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RAYMO | Certification: CE/ROHS/REACH/SGS/ISO9001 |
| Model Number: 14.763-FCA-M12G-A12-JSM | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Place of Origin: CHINA | Price: 1.5-3.1USS |
| Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC08T1LSAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC08T1LSAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Pizzato | Certification: - |
| Model Number: SR BD41AM0.1 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 2-3WEEKS | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Mengchuan Instrument Co,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1203F-10/P00K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1212M-2/P00R | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pc |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: Please contact us |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RAYMO | Certification: CE/ROHS/REACH/SGS/ISO9001 |
| Model Number: Binder M12 connectors | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Place of Origin: CHINA | Connector Type: Receptacle, Field Installable, Overmolded |
| Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GYD-BETT | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |