| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C1LCSB16CK10-T | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$45.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$109.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$43.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$43.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DREAM-START | Model Number: M12 Connector |
| Minimum Order Quantity: ≥10pieces | Delivery Time: 1-10 days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T | Place of Origin: GuangDong,China |
| Shenzhen DREAM-START Electronics Co., LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: P+F | Certification: CE |
| Model Number: V1-G-BK10M-PUR-R1 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: on request | Payment Terms: T/T |
| SC Automation Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: SSL-2J08-M02MACE | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: SSL-2J08-M02MACE | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C1LCSSB16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C1LCSP16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C1LCSSB16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C1LCSP16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Cableforce | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C1LCSB16RK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Cableforce | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C1LCSB16RK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: SSL-1208-G10MACE | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: SSL-1208-G10MACE | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05C3LSASB22CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05C3LSASB22CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |