| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$42.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$61.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$79.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pc |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: Please contact us |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C2LCSP16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C2LCSP16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pc |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: Please contact us |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pc |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: Please contact us |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pc |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: Please contact us |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1204F-5/P00K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pc |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: Please contact us |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Blue Eyes Cat/OEM/ODM | Certification: REACH ROHS CE UL ISO |
| Model Number: BEC 6602 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 12working days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Dongguan Blue Eye Cat Technology Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pc |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: Please contact us |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC17C3RSAB26CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC17C3RSAB26CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Model Number: M12 4 Pin to RJ45 Industrial Ethernet Cable |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 1~3 business days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal | Place of Origin: China |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: P+F | Certification: CE |
| Model Number: V1-W-BK2M-PUR-U-V1-G | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 8-10 weeks | Payment Terms: T/T |
| SC Automation Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Model Number: M12 4 Pin to RJ45 Industrial Ethernet Cable |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 1~3 business days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal | Place of Origin: China |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Model Number: M12 4 Pin to RJ45 Industrial Ethernet Cable |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 1~3 business days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal | Place of Origin: China |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |