| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/TUV/SGS |
| Model Number: Aluminum Alloy Pipe | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 15-25 Workdays | Payment Terms: T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGBAO | Certification: PED, DNV, ISO9001 etc. |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 15-60 days |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 400mt per year |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 20-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 20-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200kgs |
| Delivery Time: 10--20days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Supply Ability: 100mt per month |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P, L/C, D/A, L/C, Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TG | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: CSTY-TB | Minimum Order Quantity: 100Kg |
| Delivery Time: 15-30days | Payment Terms: T/T, L/C or Negotiation |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P, L/C, D/A, L/C, Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001-2015 |
| Model Number: tube | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 100 kgs |
| Delivery Time: 7-25 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 30-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 1kg of each size |
| Delivery Time: 3-5 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTG | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-25days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Surface Process: Polished, Pickled, Passivated, Etc. | Test: X-ray Inspection Of Welds |
| Supply State: Annealed | Production Standards: ASME B36.19 ASTM B862 |
| Dimensions: Can Be Customized | Products: Titanium Pipe And Titanium Tube |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P,L/C,D/A,L/C,Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED,DNV, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 45 Days |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 500 MT per Year |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P, L/C, D/A, L/C, Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |