| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: ASTM B338 Gr.7 (UNS R52400) | Minimum Order Quantity: 500KGS |
| Delivery Time: 35-40 days | Payment Terms: L/C,T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGBAO | Certification: PED, DNV, ISO9001 etc. |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 15-60 days |
| Place of Origin: China | Price: Negotiable |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 500 kg |
| Delivery Time: 7-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 7-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 45-60 Days |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 500 MT per Year |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Gr2 titanium round seamless pipe and tube | Minimum Order Quantity: 5 Kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, MoneyGram,Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 100 kgs |
| Delivery Time: 7-25 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SPEZILLA | Certification: ISO9001, PED AD2000 |
| Model Number: WLD-T | Minimum Order Quantity: 500KGS |
| Delivery Time: Ex-Mill 15 - 30DAYS | Payment Terms: T/T, L/C |
| Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai) [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: GR1 GR2 GR7 GR9 GR11 GR12 | Minimum Order Quantity: 20KG |
| Delivery Time: 10 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED,DNV, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 45 Days |
| Place of Origin: China | Price: Negotiable |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001-2015 |
| Model Number: tube | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SPEZILLA | Certification: ISO9001, PED AD2000 |
| Model Number: WLD-T | Minimum Order Quantity: 500KGS |
| Delivery Time: Ex-Mill 15 - 30DAYS | Payment Terms: T/T, L/C |
| Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai) [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Tube 25mm MMO Anode Tube | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTG | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-25days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SPEZILLA | Certification: ISO9001, PED AD2000 |
| Model Number: WLD-T | Minimum Order Quantity: 500KGS |
| Delivery Time: Ex-Mill 15 - 30DAYS | Payment Terms: T/T, L/C |
| Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai) [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-tube | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P, L/C, D/A, L/C, Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TST | Model Number: 05 |
| Minimum Order Quantity: 1kgs | Delivery Time: 10days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: baoji china |
| BAOJI TST NONFERROUS METAL CO.,LTD [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: ASTM B338 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 7-25DAYS ACCORDING TO YOUR ORDER QUANTITY | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |