| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-004 | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-STG | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 10 kgs |
| Delivery Time: 7-25 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 100 kgs |
| Delivery Time: 7-25 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Model Number: ASTM B862 | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 20-25 days depending on quantity | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SPEZILLA | Certification: ISO9001, PED AD2000 |
| Model Number: WLD-T | Minimum Order Quantity: 500KGS |
| Delivery Time: Ex-Mill 15 - 30DAYS | Payment Terms: T/T, L/C |
| Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai) [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIANGSU TISCO | Certification: ISO9001 |
| Minimum Order Quantity: 1 Ton | Delivery Time: 3-8days |
| Payment Terms: T/T , L/C | Email: liu91284@gmail.com |
| Jiangsu Join Industrial Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LH-035 | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 7-30 work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: customize | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELLOK | Model Number: Round Titanium Tube |
| Minimum Order Quantity: 100 pieces | Delivery Time: Determined by actual quantity |
| Payment Terms: T/T 30% in advanced,70% before EXW | Place of Origin: China |
| Dellok Yonghui Radiating Pipe Manufacturing Co.,Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: csty | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ChangSheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: GR1,GR2,Gr5,GR7, GR12,GR16 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 7-30 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ASTM B338 GR2 | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 7-30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS |
| Model Number: titanium coil | Minimum Order Quantity: 5pcs |
| Delivery Time: 12-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 7-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |