| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Ti bar | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 10 work day | Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOPTECH | Model Number: BJT-002 |
| Minimum Order Quantity: 10 kg | Delivery Time: 15 working days |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: CHINA |
| BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 1000kgs |
| Delivery Time: 5--8days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Supply Ability: 600mt per month |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 30 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: China | |
| Chongqing Newsin Technology Co., Ltd [Chongqing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium wire | Minimum Order Quantity: 20 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium wire | Minimum Order Quantity: 20 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO9001,ISO14001,TS16949 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 5Tons |
| Delivery Time: 30-45 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LH-Ti02 | Minimum Order Quantity: 5kgs |
| Delivery Time: 5-15 working days | Payment Terms: T/T, Western Union,D/A, D/P, L/C etc. |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-10days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-001 | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-30work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ASTM B381 Titanium Forged Blocks | Minimum Order Quantity: 10 Kilogram |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ASTM |
| Model Number: GR9 | Minimum Order Quantity: 0 MOQ |
| Delivery Time: 5-7days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Rings | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ASTM |
| Model Number: GR5 | Minimum Order Quantity: 0 MOQ |
| Delivery Time: 7-15days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |