| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MHT7261 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 25-35 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MHT7261 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 25-35 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 15-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 30 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOPTECH | Model Number: BJT-008 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 15 working days |
| Place of Origin: CHINA | Price: USD2 |
| BAOJI TOPTECH INDUSTRIAL CO.,LTD. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: tst | Model Number: 12 |
| Minimum Order Quantity: 10kgs | Delivery Time: 10days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: baoji china |
| BAOJI TST NONFERROUS METAL CO.,LTD [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 18-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 18-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-28 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-28 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: IS0 9001 |
| Model Number: AWS A5.16 | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-10 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-Equipment | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIANGSU TISCO | Certification: ISO9001 |
| Minimum Order Quantity: 1 Ton | Delivery Time: 3-8days |
| Payment Terms: T/T , L/C | Email: liu91284@gmail.com |
| Jiangsu Join Industrial Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Bars | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Rings | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Rings | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LH-Ti | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-10 | Minimum Order Quantity: 5 piece |
| Delivery Time: 5-8 days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |