| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Minimum Order Quantity: 3 tons | Delivery Time: within 7 days |
| Place of Origin: Shandong, China | Application: Gas Pipe, OIL PIPE, Hydraulic Pipe, Drill Pipe, Fluid Pipe, ... |
| Alloy Or Not: Non-Alloy | Section Shape: ROUND |
| Shandong Anli Metal Co., Ltd., [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Certification: ISO9001, CE | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 7~10working days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: Jiangsu, China | Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month |
| Qingdao Teste Metal Products Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TESTE | Certification: ISO TUV SGS BIS CE |
| Model Number: 304.316.316L | Minimum Order Quantity: 3Tons |
| Delivery Time: 5-15days depend on the quantity | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,OA |
| Qingdao Teste Metal Products Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P, L/C, D/A, L/C, Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TISCO | Certification: SGS ISO ROHS |
| Model Number: 201 304 316 317 321 310 309 410 420 | Minimum Order Quantity: 100KG |
| Delivery Time: 5-10Days after confirming order | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Jiangsu Xinyuanxing Metal Products Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LH-Ti02 | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 5-10 working days | Payment Terms: T/T, Western Union,D/A, D/P, L/C etc. |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Parts | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Parts | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Ring | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: GR1 GR2 GR3 GR4 GR5 GR7 | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELLOK | Model Number: Round Titanium Tube |
| Minimum Order Quantity: 100 pieces | Delivery Time: Determined by actual quantity |
| Payment Terms: T/T 30% in advanced,70% before EXW | Place of Origin: China |
| Dellok Yonghui Radiating Pipe Manufacturing Co.,Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-030 | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 7-30work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-030 | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 7-30work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium rod | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Evergrowrs | Model Number: ASTM B348 Grade 5 |
| Minimum Order Quantity: 20ton | Place of Origin: China |
| Length: 50-6000mm | Standard: ASTM B348 |
| Evergrowing Resources Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Evergrowrs | Model Number: ASTM B348 Grade 5 |
| Minimum Order Quantity: 20ton | Place of Origin: China |
| Length: 50-6000mm | Standard: ASTM B348 |
| Evergrowing Resources Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Ring | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |